بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه به همراه عکس های جدید

بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه به همراه عکس های جدید

الیاس یالچینتاش متولد 7 مارس 1989 در ترکیه، خواننده است تا مقطع دبیرستان تحصیل کرده است، متولد شهر ارزنجان در منطقه آناتولی شرقی ترکیه بوده و بجز خوانندگی، آهنگساز و ترانه سرا می باشد ساز تخصصی اش نیز گیتار است.

بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه به همراه عکس های جدید

از شروع تا دیده شدن او فعالیت خود را با نوازندگی در استانبول و آنتالیا شروع کرد اما با شرکت در مسابقه موسیقی x – factor بود که دیده شد، در این فستیوال با آهنگ انجیز مورد توجه قرار گرفت و از نظر آرای مردمی و هیئت داوران نفر اول شد رابطه عاشقانه می گوید زمانی در یک رابطه عاشقانه ای بود اما به خاطر موسیقی دوست دخترش جدا شد و او را ترک کرد، او حالا مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

انتشار اولین آلبوم الیاس یالچینتاش اولین آلبوم اش را در سال içimdeki düman منتشر کرد او با قطعه içimdeki düman به محبوبیت زیادی دست یافت، ویدیو این کلیپ در یوتیوب بیش از 100 میلیون بازدید داشت که یک رکوردی برای خود بود هواداران و کنسرت در ایران یالچینتاش با خواننده ایرانی مسعود صادقلو در آهنگی بنام هیچ همکاری داشته است، او طرفداران زیادی در ایران دارد تا جایی که قرار بود اردیبهشت 96 در ایران کنسرت بگذارد اما این کنسرت به دلیل انتخابات ریاست جمهوری با وجود تمام مجوز ها و حضور این خواننده در ایران و بندر انزلی لغو شد.

بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه به همراه عکس های جدید

رابطه عاشقانه می گوید زمانی در یک رابطه عاشقانه ای بود اما به خاطر موسیقی دوست دخترش جدا شد و او را ترک کرد، او حالا مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

حواشی برگزاری کنسرت در ایران : الیاس جز خوانندگان ترکی است که در میان نسل جوان در ایران طرفدار زیادی دارد و بخاطر همین در سال ۹۶ بعد از کسب مجوزهای مورد نیاز برای برگزاری کنسرت در ایران ، به بندر انزلی سفر کرد و همه چیز از جمله بلیط فروشی و کارهای دیگر طبق برنامه پیش می رفت که دقیقا روز کنسرت اعلام شد که این برنامه از طرف مراجع ذیصلاح لغو گردیده است و این موضوع باعث ناراحتی این خواننده و طرفداران ایرانیش شده بود.

بیوگرافی الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه به همراه عکس های جدید

البته باعث نامید شدن وی نشد و تیر ماه امسال قرار است در جزیره کیش و در دو شب برای طرفدارانش کنسرت برگزار کند. الیاس در سال ۲۰۱۷ آهنگ هیچ را به همراه مسعود صادقلو خواننده ایرانی خواند.

کنسرت الیاس یالچینتاش کیش : الیاس یالچینتاش یکی از خوانندگان پاپ تازه به عرصه رسیده در کشور ترکیه است که با درخشش در یک مسابقه تلویزیونی خوانندگی در این کشور به محبوبیت رسید و معروف شد. منتشر کردن چند تراک خوب بعد از این مسابقه باعث محبوبیت بیشتر این خواننده شد که از معروفترین این آهنگها میتوان به آهنگ ایچیمدکی دومان İçimdeki Duman اشاره کرد. الیاس یالچینتاش بواسطه حضور در آن مسابقه خوانندگی که در کشور ایران نیز بینندگان زیادی داشت در ایران نیز به محبوبیت خاصی رسید و طرفداران زیادی نیز در ایران برای خود پیدا کرد. الیاس یالچینتاش که در اینستاگرام ش نیز طرفداران ایرانی زیادی دارد قبلا چندین بار از علاقه خود به برگزاری کنسرت برای طرفداران ایرانیش خبر داده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *