مدرسه قهوه ایران، مجموعه ای تخصصی برای راه اندازی کافی شاپ

مدرسه قهوه ایران، مجموعه ای تخصصی برای راه اندازی کافی شاپ


در فرهنگ ما همیشه قهوه به عنوان یک کالای لوکس مطرح بوده و کسانی که علم دم‌آوری قهوه را داشته اند، به عنوان انسان‌های خاصی شناخته می‌شده اند. اما در سال‌های اخیر با گسترش دانش قهوه، این دانه‌ی خوش طعم و جذاب، جای خود را در میان عموم مردم باز کرده؛ به گونه‌ای که در اکثر خانه‌ها قهوه به چای ترجیح داده می‌شود.

 

 

تعداد بالای کافی شاپ‌های سطح شهر و جمعیتی که در آن وقت می‌گذرانند نشان می‌دهد که مردم از قهوه و فرهنگ قهوه نوشی استقبال کرده اند.

 

شغل آماده سازی قهوه یا همان باریستا برای اغلب مردم شغل ناشناخته و غریبی‌ست. اما این روز‌ها مجموعه‌ای تحت عنوان مدرسه قهوه ایران، به صورت تخصصی به امر آموزش و تربیت باریستا‌ می‌پردازد. مجموعه‌ای با سابقه طولانی در امر آموزش و راه اندازی کافی شاپ، که این روز‌ها با راه اندازی مجتمع تخصصی آموزشی توانسته است در بالا بردن سطح علمی هنرجویان گام بلندی بردارد.

 

مدرسه قهوه ایران  مدرسه قهوه ایران

این مجموعه دارای work shop‌های آموزشی مختلفی است که در تمامی آن‌ها از به روز‌ترین دستگاه‌های جهان بهره می‌برد. اساتید مجرب و حرفه‌ای این مجموعه و کیفیت آموزشی بالا، ازجمله ویژگی‌هایی است که این مجموعه را در سطح کشور بی‌رقیب کرده است.

 

مدرسه قهوه ایران  مدرسه قهوه ایران

روند رو به افزایش تعداد متقاضیان شرکت در دوره‌های مدرسه قهوه ایران؛ خود گواهی بر بالا بودن سطح و کیفیت آموزش در این مجموعه می‌باشد.

 

اگر شما خواهان شرکت در دوره‌های مدرسه قهوه ایران باشید، با سرفصل‌های آموزشی زیادی رو برو خواهید بود که هر کدام از این سرفصل‌ها مرتبط با صنعت کافی شاپ هستند.

 

مدرسه قهوه ایران  مدرسه قهوه ایران    

دوره آموزش باریستا و مدیریت کافی شاپ که در واقع یک دوره اصلی و پایه در این مجموعه است.
– دوره طراحی روی قهوه یا لاته آرت که یک دوره بسیار جذاب برای هنرجویان می‌باشد.
– دوره آموزشی انواع فست فود‌ها، پاستا‌ها، سالاد‌ها و برگر‌ها
– دوره آموزشی انواع نوشیدنی‌های سرد
– دوره آموزشی انواع صبحانه‌های بین المللی
– دوره آموزشی مدیریت کسب و کار کافه و رستوران
– دوره آموزشی قهوه‌های دمی
– دوره‌های تخصصی رُست قهوه
و بسیاری از دوره‌های دیگری که می‌توانند شما را در امر مدیریت و کنترل کسب و کارتان در صنعت قهوه یاری کنند.

 

مدرسه قهوه ایران

 

تمامی اساتید مدرسه قهوه ایران دانش آموخته در بالاترین سطوح علمی بوده و جدیدترین متد‌های آموزشی را در سرفصل‌های مختلف پیاده سازی می‌کنند.

پس از مصاحبه‌ای کوتاه با مدیر این مجموعه در می‌یابیم که اولویت ایشان بالا بودن کیفیت آموزش و راضی بودن هنرجویان از فضای آموزشی، سرفصل‌های آموزشی، برخورد اساتید و بسیاری از نکات تاثیر گذار دیگر است. ایشان به حجم بالای رضایت هنرجویان اشاره دارند و برای اثبات سخن خود به نتایج نظر سنجی‌هایی که در پایان هر دوره انجام می‌شود، استناد می‌کنند.

 

مدرسه قهوه ایران  مدرسه قهوه ایران

مدرسه قهوه ایران نقش بسیار پر رنگی در امر کارآفرینی در صنعت قهوه کشور ایفا می‌کند. بسیاری از هنرجویان فارغ‌التحصیل این مدرسه، در بالاترین سطوح این صنعت مشغول به کار هستند و از این راه کسب درآمد می‌کنند. به هر روی، مدرسه قهوه ایران اولین، بزرگترین و مجهز‌ترین فضای آکادمیک کشور در زمینه قهوه و کافی‌شاپ است که چشم انداز روشنی را پیش رو دارد.

با یک بررسی اجمالی در صنعت قهوه کشور در می‌یابیم که فضای‌های آموزش آکادمیک همچون مدرسه قهوه ایران می‌توانند نقش تعیین کننده‌ای در پیشبرد این صنعت و آشنایی مردم با فرهنگ قهوه نوشی ایفا کنند.

 

مدرسه قهوه ایران

مدرسه قهوه ایران

مدرسه قهوه ایران

مدرسه قهوه ایران

 

منبع: برترین ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *