تست روانشناسی با سبک ریمیکس های سولی دنس خوشتان میاد ؟

تست روانشناسی با سبک ریمیکس های سولی دنس خوشتان میاد ؟

تست روانشناسی های مختلفی در دنیای روانشناسی برای تشخیص روحیات افراد وجود دارد که تست آهنگ سولی دنس یکی از آنهاست. حتما می دانیدکه آهنگ های مورد علاقه افراد مطابق با شخصیت درونی شان است و درواقع آنها از طریق شنیدن آهنگ های سولی دنس مورد علاقه شان با شخصیت واقعی و درونی شان نوعی ارتباط خاص برقرار می کنند و این امر سبب می شود که از شنیدن آن آهنگ احساس خوشایندی به آنها دست داده و حتی گاهی خواستار آن هستند که آن آهنگ سولی دنس را بارها گوش دهند.اگر علاقه به گوش دادن اهنگ های غمگین و یا آهنگ های شاد دارید مسلما روحیات متفاوتی خواهید داشت که با انها آشنا خواهید شد.

1- آهنگ های شاد ریمیکس های سولی دنس افرادی که اغلب این سبک شعری را می پسندند، روحیه شاد و سرحال دارند و در اکثر مواقع از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند و البته ناگفته نماند که این افراد که اغلب دنبال هیجان هستند سعی بر این دارند تا با شنیدن این نوع آهنگ ها به هیجان برسند.

تست روانشناسی با سبک ریمیکس های سولی دنس خوشتان میاد ؟

2- آهنگ های کلاسیک ریمیکس های سولی دنس این افراد که به شدت به دنبال لحظه ای آرامش می گردند، با شنیدن این نوع آهنگ آن چنان احساس آرامش روحی و جسمی می کنند که اگر در موقع شنیدن آن آهنگ مزاحمشان شوید و یا سعی کنید که آن آهنگ را قطع کند به شدت با شما برخورد می کنند. آنها شخصیتی حساس و گاهی آسیب دیده دارند و کسانی هستند که در زندگی شان مشکلات و دغدغه های فراوان دارند. دوست دارند با شنیدن این نوع آهنگ نوعی خلع روحی خود را درمان کنند.

تست روانشناسی با سبک ریمیکس های سولی دنس خوشتان میاد ؟

3- آهنگ های غم انگیز ریمیکس های سولی دنس این افراد اغلب کسانی هستند که در زندگی مشکلات زیادی را متحمل شده و یا شکست روحی خورده اند. آنها با شنیدن آهنگ ها سولی دنس احساس می کنند که انگار تمام ناگفته هایی که مدت ها در دلشان نگه داشته اند را بازگو می کند. گویی انگار حرف های خودشان است. البته بیش از حد گوش دادن به این سبک آهنگ ها باعث افسردگی و نوعی خود درگیری روحی شده و فرد اغلب گوشه گیر و تنها می شود.

4- آهنگ های لایت و آرام اکثر کسانی که به این نوع سبک علاقه مندند، بسیار آرام و باوقار هستند. اکثر انسان ها از این نوع سبک خوششان می آید. حتی گاهی به روی حیوانات هم اثر می گذارد. بیشتر پزشکان به مادرانی که کودکان ناآرامی دارند توصیه می کنند که در موقع خواب برای کودکانشان آهنگ های سولی دنس آرام بگذارند. البته کسانی که شخصیت ناآرام دارند و معمولا دچار استرس می شوند بهتر است گاهی مواقع این نوع آهنگ را گوش کنند تا کمی آرام شوند. (این نوعی روش درمانی معروف در دنیاست).

همچنین کاربرا عزیز اگه نیاز به ریمیکس های شاد دارین روی لینک زیر کلیک نمایید و وارد بخش دانلود بشید.

دانلود ریمیکس های شاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *